| YoAlLeKcS a întrebat:

Sall vreau si eu niste pareri despre LG optimus l7! FUNDA

Răspuns Câştigător
| Marian_TUrcin_1993 a răspuns:

SAll. eu nu am avut l7 dar mi-a placut si mie...Eram in magazin in germanos si latisem pentru el si apoi m-am razgandit si nu l-am mai luat vazand expus alview p5 aldro care e cu 100 de lei mai scump dar e de 10 ori mai bun. Nu-l recomand LG nu a fost niciodata foarte bunwinking

| YoAlLeKcS explică (pentru Marian_TUrcin_1993):

Da dar p5-u vad mai peste tot ca este o chinezarie proasta si ma face sa ma rasgandesc

| Marian_TUrcin_1993 a răspuns (pentru YoAlLeKcS):

What? chinezarie... nu eadevarat eu sunt foarte multumit de el adica la bani astia mi se pare ca e la fel de bun ca s 2. Nu inteleg dc nu ar fi bun camera e de pe i phone are android 4.0.3 dual cor de 1Ghz e destul de capabil dual sim gorila glas ai cam tot ce-ti trebuie iar amplificatorul ala yamaha pe care il are pune in cur majoritatea telefoanelor la modul cum se aude... deci nu ai de ce sa te indoiesti de el

4 răspunsuri:
| iugaroxana a răspuns:

Cele mai nasoale telefone sunt LG. am unul si imi tine bateria doar jumatate de zi

| YoAlLeKcS explică (pentru iugaroxana):

Pai depinde ce telefon ca si eu am unul da nu pe touchscreen si ma tine o saptamana in stand-by si vreo 2-3 zile daca-l folosesc