| Szzeby a întrebat:

Salll TPU! Am un Nokia E5 si am bagat cardul unui prieten in telefon si mi s-a umplut de niste fisiere rupte in doua pe care nu le pot vizualiza sau sterge acele fisiere imi apar la imagini la galerie dar daca le caut la card E5 nu le gasesc..Am formatat cardul dar nu a functionat am scos cardul dar sau salvat in telefon daca conectez telefonul la PC nici acolo nu imi apar.Cum pot scapa de ele?

FUNDA!

5 răspunsuri:
| C4T4L1NU5 a răspuns:

Simplu dai restore la telefon sa ti se reseteze ca din fabrica si nu o sa mai ai nimic din ce ai avut pe el dar sa scoti cardul sim si sd

| Szzeby explică (pentru C4T4L1NU5):

Am dat de multe ori dar nu merge, ar trebui sal resoftez?

| C4T4L1NU5 a răspuns (pentru Szzeby):

Daca nici asa nu merge apeleaza la cineva priceput in telefoane sa til bage in pc si sa iti stearga manual din pc folderele bagate

| Szzeby explică (pentru C4T4L1NU5):

Ok,cunosc pe cineva priceput, dar un prieten a zis sa debifez background data dar nu gasesc.

| C4T4L1NU5 a răspuns:

Simplu dai restore ca sa ti se reseteze telefonul ca din fabrica ca sa nu mai ai nimic pe el din aplicatiile dowladate fisiere si altele sa scoti cardul sim si sd