| andreiiso a întrebat:

Sallut am si eu o problema am un iphone 4 original.De la un timp de vreme nu mai pot sa aud cu cine vorbesc adica se aude muzica tot e ok dar cand cineva ma suna el ma aude dar eu nu.Am mai observat atunci cand dau sunetul mai tare in loc de caseta care scrie sunet si se incarca imi apare casti creed ca v-ati prins.Este vreao problema care trebuie dusa in final la servis? Daca da cat ar costa!

1 răspuns:
| RazvanGRS a răspuns:

Este din cauza mufei de la casti ori s-a rupt ceva ori a ramas bocat din soft, nu stiu sigur cat costa dar pentru ai schimba softul iti trebuie in jur de 500 ron