| armageddon22 a întrebat:

Sallut! am si eu un smart : nivo se numeste
asa deci intrebarea mea este :mai am 400 mb si memorie:744 MO total /388 MO disponibili.
cand intru din magazin play(am si net )si vreau sa-mi iau jocuri de sa zic 15MO sau mai putin (nu mai putin de 2 MO ) nu ma lasa
memorie am MB am de ce... nu merge? in + cand am mai avut mb sa-mi iau jocuri imi mergea
va rog rapid un raspuns funda!

Răspuns Câştigător
| aly300 a răspuns:

S-ar putea locul ala sa fie rezervat pentru android...

4 răspunsuri:
| SelenaStie a răspuns:

Primesti raspuns la intrebarea ta pe www.intrebari.tk

| aly300 a răspuns (pentru SelenaStie):

Du-te fa la pesti

| SelenaStie a răspuns:

Ti-ai luat un telefon mai destept ca tine laughing

| armageddon22 explică (pentru SelenaStie):

Doamneeeeeeee ce oameni raspund aiurea pentru +1 intrebare ca sa fie si ei in clasament dar daca te-as pune sa raspunzi nai stii doar te bagi asaa k bosketarii la ori ce colt te req