| armageddon22 a întrebat:

Sallut! am si eu un telefon(f.bun)si intrebarea mea este cum bag o melodie din pc luata de pe fisierulmeu in telefon(am cablu de date)----de exemplu pot baga poze etc de pe telefon in pc dar invers nu), marca telefonului este nivo,,,, va rog sa-mi spuneti cum bag din pc in telefon! funda need!

3 răspunsuri:
| aleahimk a răspuns:

Dai "copy" pe melodia respectiva apoi "paste" in telefon( pictograma de la computerul meu ) sau,, trimitere la... "

| Dumy99 a răspuns:

Dai copy pe melodia respectiva si apoi paste pe folderul Music sau cum ai tu acolo.

| armageddon22 explică (pentru Dumy99):

laughing ce raspunsuri de tot... nu stiu de ce va bagati daca nu stiti nici nu merge ca sa stiti cum ati spus =]]