| T3NeX a întrebat:

Sallut! Am un Vodafone Smart Mini, si de ceva vreme nu mai merge rotirea automata a ecranului chiar daca dau sa roteasca automat ecranu nu merge... am bifat si orientare din >setariafisaj. Mi-a mers cand am dat revenire la setarile din fabrica, vre'o 2 zile dupa aia nu a mai mers. Am dat iar revenire la setarile din fabrica dar nu merge! Ce sa ii fac? Dau FUNDA! REPEDE!

2 răspunsuri:
| Cedry2k8 a răspuns:

Senzorii sunt stricati, du-te la un service.

| Laurentiu_Barbu_1985 a răspuns:

Verifica daca nu cumva ai instalata vreo aplicatie care te "saboteaza" intai, apoi mergi la service!