| DjYull a întrebat:

Sallut TPU! va rog foarte mult sa-mi raspundeti la intrebare. dau FUNDA! deci vreau sa imi spuneti va rog foarte clar ce fel de iphone da la emisiunea cu banii jos daca castigi acea intrebare cu Samsung galaxy tab 2 si iphone si nu stiu de care iphone da. va rog fff mult sami specificati de care iphone primesti 4s 4 5 sa-mi ziceti exact multumesc anticipat! dau FUNDA :X

Răspuns Câştigător
| Roibu a răspuns:

Roibu Constantin Raspunde:
Laemisiunea difuzata de Antena 1 aceltelefon care se da ca premiu este precizat de Dan Negru Moderatorul emisiuni Cu Banii Jos ca este celmai performat telefon din acest moment si daca te uiti cu atentie scrie pe cutia luia ca este Iphone 5.