| dsafgdsag a întrebat:

Sallut TPU! Vreau sa imi cumpar un telefon si m-am uitat pe diferite site-uri. Si am gasit un telefonnn, dar scrie ca e RESIGILAT, cum adica? Imi puteti spune? PLZZZ, FAST!

Răspuns Câştigător
| paulmicutz a răspuns:

Adica e posibil ca cineva din inaintea ta e l-a cumparat dar s-a razgandit si nu-l mai doreste. Iar apoi l-a returnat. Iar cei de pe site-ul respectiv l-au resigilat din nou

| dsafgdsag explică (pentru paulmicutz):

Sa inteleg ca nu e folosit?

| paulmicutz a răspuns (pentru dsafgdsag):

Depinde nu se stie posbil sa fie posbil sa nu.

| dsafgdsag explică (pentru paulmicutz):

Vreau sa spun daca a fost folosit mult timp sau cateva zile?

| paulmicutz a răspuns (pentru dsafgdsag):

Pai produsul se poate returna pana in 30 de zile.

5 răspunsuri:
| Fabian_Vanessa_1993 a răspuns:

Nu e folosit si poate te referi de pe Emag? Inseamna ca a fost expus in vitrina si nu mai este sigilat original si l-au resigilat ei. M-am interesat, asa mi-am luat tableta.