| dz3n a întrebat:

Sallz TPU! Am nevoie de ajutorul vostru...Poate rula minecraft Pocket edition pe Samsung Galaxy Gio. daca da dati-mi un link cu site-ul de unde il pot downloada ca de pe google play zice ca nu este compatibil...

3 răspunsuri:
| SmoKeD a răspuns:

Pai inseamna ca nu-ti merge sau poate nu ai versiunea de android necesarahappy.

Bafta

| annemarieee a răspuns:

Salut, mai poti descarca gratuit minecraft Pocket edition de pe APTOIDE (trebuie sa ti faci mai intai cont pe el )
http://darkpsytrancer.store.aptoide.com/......%20Edition

| dz3n explică (pentru annemarieee):

Am aptoide si tot la fel ca pe google play zice ca nu e compatibil. oricum mersi