| anonim_4396 a întrebat:

Sallz TPU!
Am un telefon Samsung S8300 si nu se aprinde. thinking
Cate-o data se aprinde cand il bag la incarcat, dar in rest, tin apasat pe rosu sau mai are un buton pe margine, nu ala de pe care se blocheza si nu se aprinde.
Tin sa precizez ca telefonul, mi l-a dat cineva si nu a mai fost aprins de vreun an de zile.
Ar putea sa fie bateria moarta?
I-as fi cumparat baterie, dar nu sunt sigur ca e de al asta.

Răspuns Câştigător
| blaablaablaaa a răspuns:

Salut, da este bateria moarta, incearca sa schimbi bateria, daca nu cine stie pe unde l-a tinut... Daca l-a tinut la umezeala nu prea mai ai ce sa ii faci...