| AnormalFunkyGuy a întrebat:

Saloot TPU. Am un Samsung Galaxy X Cover 2... Am o problemuță, si anume nu pot sa intru in galerie, imi zice ca nu am spatiu suficient. Mereu sterg cate ceva (ceva ce imi da din telefon, ca nu mai stiu ce sa mai sterg) si dupa un timp apare iar. Acum efectiv nu mai stiu ce sa mai sterg. Zice "Nu exista spatiu suficient (68 MO) in memoria dispozitivului. Stergeti cateva fisiere". Am sters, destule. Am doar poze. 159 de poze. Ce pot sa fac?
Fundiță la cel mai rapid și bun răspuns.

Răspuns Câştigător
| LTAA a răspuns:

E o problema generala. Descarca Clean Master si curata fisierele Cache din telefon.
Daca ai Whatsapp, mai sterge din conversatii.

| AnormalFunkyGuy explică (pentru LTAA):

Nu am spatiu nici pentru Clean Master. nu stiu ce sa sterg

| AnormalFunkyGuy explică (pentru LTAA):

Gataaa mersi