| Emanuel_Angel_1989 a întrebat:

Salt TPU. Am un iPhone 5S si are o problema.Problema e ca dupa ce il folosesc 10-20 de secunde incep sa apara niste dungi pe ecran iar dupa merge touch-ul foarte greu pana se blocheaza touch-ul. Vreau sa stiu de la ce este si cat ar costa reparatia.
DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| Celcareajuta a răspuns:

Foarte probabil a fost scapat sau calcat pe el inainte de a face asta.

daca a mai fost schimbat ecranul la un alt moment atunci e o problema des intalnita.

| Edisor27 a răspuns:

Te-ai putea duce la un service GSM si ei iti vor zice exact pretul.

| andreispeed250 a răspuns:

Cred ca problema e cu touch-ul.NU ar trebui sa coste mai mult de 250-300 lei.

| Emanuel_Angel_1989 explică (pentru andreispeed250):

Atunci e bine! laughing Eu ma asteptam la 400-500 lei