| Robi911 a întrebat:

Salu. Am nevoie de ajutor cu un Samsung Galaxy mini. Am root cu Android 4.1.2 de vreo 1 luna jumate, si vreau sa-mi bag inapoi android 2.3.4, am incercat tutoriale cu Odin multi downloader dar cand incerc sa instalez apare la Odin download MBIB si cu un pic de verde unde se incarca, si de acolo nu se mai intampla nimic. vreo solutie sa refac androidul lui vechi? Nu conteaza daca e 2.2, 2.3.4, 2.3.6... Dau funda big grin

2 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Incearca sa dai reset to factory sau fabric settings, insa iti vei pierde toate datele (contacte, nr. de telefon, info, alte programe, etc).