| catalin231998 a întrebat:

Salu TPU. As vrea sa imi cumpar un telefon. Dintre iphone 5s, Samsung galaxy note 3 si Samsung galaxy s4 ce imi recomandati? Specificati de ce sa cumpar acel produs

Răspuns Câştigător
| Komarov a răspuns:

IPhone 5s e un jaf de telefon ca toate iPhone-urile exceptie de la regula fac 2G/3G/3GS un iPhone tine vreo 2 ani asa sa mearga la perfectie intentia de la Apple e sa perfectioneze tehnologia cu update-uri si chestii care ar ingreuna un idevice vechi iOS 7 spre exemplu merge anapoda pe iPhone 4 de asemenea incep problemele si complicatiile gen :iTunes, iCloud contul de iCloud daca l-ai uitat de la iPhone poti sa il faci piesa de muzeu sau cel putin pana iese jailbreak pentru iOS7 apar pixelii morti pete gri pe ecran piese scumpe aiureli ca sa faci un back-up inainte de restore/update iti trebuie programe cate si cate e complicat poate sa aiba el procesor pe x64 ca tot nu au rezolvat nimic plus bugul ala din task-manager cu dead screen recomand Galaxy Note 3 deoarece tonguerocesor Puternic, Memorie cata vrei ca ce om intreg la minte umple 128 de gb pe un iPhone, Camera, Performante ridicate, Ecranul care e superior iPhone-ului parerea mea un Galaxy Note 1 N7000 de exemplu cel pe care il detin tine foarte bine claritate audio performanta ridicata si inca duce extrem de bine aplicatiile fara lag fara absolut nimic la ce iti trebuie s4 note 3 face totul sau galaxy mega in android nu ai nevoie de icloud si toate prostiile bagi pe stocare in masa si voila ai aces la date in appstore nu ai atatea aplicatii free cat ai in android suparator is update-urile atat in rest nimic recomand cu placere galaxy note 3

| catalin231998 explică (pentru Komarov):

Mersi! La acest telefon ma gandeam si eu.

2 răspunsuri:
| dantomescu78 a răspuns:

Salut,

Dintre toate eu ti-as recomanda un iphone 5s dar este si cel mai scump. Uite-te aici: http://bit.ly/1eOxo2D cate poate face acest telefon.

Vad ca il gasesti si la un pret promotional in aceasta perioada!