| tigru18 a întrebat:

Salu TPU! DIGI sau Telekom? (telefonie mobila)

9 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Digi.

| gabicoo a răspuns:

Telekom că au acoperire mai bună!

| Bizon95 a răspuns (pentru gabicoo):

Au pe dracu', ca sunt fostii Cosmote, iar Digi are peste tot pentru ca face roaming national
si au personal mai prost pentru ca e fostul Romtelecom atitudinea neo-coMuista: "ne doare in cot"

si in orice caz, sunt curios ce gandeste intrebatorul, ca a mai intrebat odata:

https://www.tpu.ro/......ia-mobila/

| tigru18 explică (pentru Bizon95):

Da stiu ca am mai intrebat odata, dar am mai intrebat odata, chiar rog un admin sa stearga prima intrebare

| Speranta12 a răspuns:

Eu la digi am net toata luna. Pe la jumatatea lunii se mai reduce putin viteza, dar tot pot intra pe internet. Am auzit ca in alte retele trebuie sa platesti pentru cand ti se termina netul.

| ibaal a răspuns:

Amandoua sunt panarame si neserioaselaughing
eu am la telekom,"neabonamentu' " de 5€, net nelimitat, nelimitat in retea...pe celelalte nu le stiu ca nu ma intereseazalaughing
dar, sunt si minute nationale, sms-uri...dar, cine naiba le foloseste pe-alea?! laughing Netu' e la putere big grin

| Cduncfujndf a răspuns:

DIGI, este mai bun. La Telekom sunt prea mari complicațiile, cu extra opțiuni, cu bonusuri, cu toate astea.
La DIGI e mai simplu, și clar mult mai bine.

| krt0f1oR a răspuns:

Am telekom si sunt multumit, mai putin netul(merge foarte prost dupa ce consum cei 1.6GB de internet, mentionez ca am "nelimitat" telefon 7 se numeste abonamentul sau cv cu 7), dar vrei net du-te la digi, acum depinde unde locuiesti.

| hitlerefata a răspuns:

Vodafone