| anonim_4396 a întrebat:

Salu.Vreau sa imi schimb telefonul si am un buget de maxim 4 milioane si jumatate.Si am decis ca lupta sa se dea intre Allview a5 quad si Orange hiro.Care din ele? Daca aveti alte propuneri(dar nu windows phone).

6 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Propun un s2 la mana a 2 a, este inca un telefon bunicel. Daca totusi vrei alt telefon fi atent sa fie cel putin cu 1gb ram! procesorul e ok si dual-core de 1gb ca la s2. Fii atent ca daca e mai mic o sa iti unctioneze mai cu mult lag

| Eastwood a răspuns:

Orange Hiro pare mai frumos dar nu trebuie sa ne luam dupa frumusete, am stat 5 minute sa ma uit la specificatiile telefoanelor si propun Allview a5 quad ( poate mai multe acest telefon ).

| XD_Jmen_1989 a răspuns:

Iti dau un sfat, nu lua niciodata telefoane de la firme de telefonie (Orange, vodaphone, cosmote) sunt PRAF, iti sugerez sa iei Allview-ul acela.

| Disperatu a răspuns:

Allview a5.Recomand.Si eu am un telefon Allview a 4 you si nu am probleme cu el si cred ca nici tu cu Allview a5 quad nu o sa ai.

| KeepcalmandloveToto a răspuns:

Nu iti recomand Allview. Nu e o firma de durata, doar daca vrei sa ai un telefon pe o perioada de 3 luni.Cred ca mai bine ai incerca cu Samsung S7562 Galaxy S Duos Dual Sim, care acu m este la Cel.ro 473 lei(acum pentru 23 de lei in plus nu cred ca te omoara nimeni).Sau daca e o problema cei 23 de lei in plus, poti imbina touchscreen-ul cu o tastatura Qwerty, cu Samsung B5330 Galaxy Chat, tot pe Cel.ro, la pretul de 418 lei.Alegerea este a ta, deci fa alegerea potrivita tie.

| coztel5437 a răspuns:

Allview!