| Sarcopt a întrebat:

Saluatre! Ce părere aveți despre Huawei P10? Cei care îl dețin sunteți mulțumit de el? Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Unindividn0rmal a răspuns:

Bună! Detin unul si pot spune cu usurinta ca e telefonul meu preferat. Foarte rezistent si foarte bun. Am avut un S8 si de Huawei sunt mult mai multumit si bucuros! Ti-l recomand din tot sufletul meu! Daca vrei sa imi dai funda bine daca nu iarasi bine! Fa cum crezi! Noapte buna!

2 răspunsuri:
| Unindividn0rmal a răspuns:

Multumesc pentru funda!

| Maney31 a răspuns:

Am vrut sa il cumpar, dar am ales j5 2017, tot in acelasi buget, mi se pare un telefon mult mai bun.