| MaximSpeed a întrebat:

Salur,am un zte blade 2 cu 1gb ram,procesor 1, 3 quad core, memorie interna 4 gb, camera 8mp, android 4.4.2 kitkat si as vrea sa imi spuneti daca merita sa il dau pe un Samsung galaxy s2, daca sa mai dau eu ceva sau el.

2 răspunsuri:
| Ghostplayer a răspuns:

Pai el ar trebui sa iti mai dea o mica diferenta...De vreo 100-150 Lei...Zte blade e mai bun decat galaxy S2!

| Transofit a răspuns:

S2 e expirat demult.
Nici S2 plus nu se mai merita.
Nici intr-un caz nu accepta, telefonul tau e foarte bun si fara "Samsung, HTC, Sony" dar trebuie sa vezi si tu asta. Sper ca te-am ajutat, si poate ma rasplatesti cu o funditawinking