| stop99 a întrebat:

A mai avut cineva iPhone codat si l-a decodat? Se intampla ceva cu telefonul dupa decodare? Daca puteti sa-mi dati o explicatie mai amanuntita, as aprecia!

2 răspunsuri:
| StefanDrg a răspuns:

Nu se intampla absolut nimic cu el

| AndreiMM0002 a răspuns:

Eu am fost în situația, în care am avut un iPhone, codat și pot sa îți spun ca telefonul nu pațeste nimic (mai ales din punct de vedere software) bine înțeles înafara de faptul ca va merge, pe toate rețele în general, telefoanele cumparate cu abonament vin codate pe rețea și ca sa le poți utiliza în alte rețele e nevoie sa decodezi telefonul contra cost.

Funda?