| anonim_4396 a întrebat:

Salut!

A mai pățit cineva problema asta cu Samsung a21s, și anume să se închidă din senin singur pur și simplu?

Am zis că s-a stricat, dar când am apăsat pe butonul power + butonul de volum în jos a început să pornească.
De la ce să fie? Telefonul nu l-am actualizat, are tot android 10 din fabrică. Este nou luat din magazin de câteva luni.

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

O singură dat a făcut așa?

| Legion7X a răspuns (pentru sierra1):

Da. Ieri.

| sierra1 a răspuns (pentru Legion7X):

O fi fost supărat...

| Catrice a răspuns:

L-ai folosit tu prea multhee hee

| Legion7X a răspuns (pentru Catrice):

Este la cineva din familie, nu îl folosește intes. Eu am A6 plus.

| Catrice a răspuns (pentru Legion7X):

O pățesc des cu un alt telefon care e bun de pensionathee hee auzisem de la cineva ca ar fi ramu de vina sau bateria care s-ar încălzi...cat o fi adevărat nu știu.

| Legion7X a răspuns (pentru Catrice):

Tot eu am pus întrebarea, tot eu raspund după ce am cercetat pe google laughing cred că este din soft. Probabil un bug ceva. Îmi cere upgrade to android 11. Eu tot nu i-am dat. Am citit că, s-ar cam scurge bateria mai repede la unii. Are loc un battery drain. In fine am să vad ce se mai întâmplă pe parcurs. Nu știu de ce nu are și opțiunea "declară raspuns câștigător" tot la userul care își dă tot singur raspunsul privind întrebarea sa laughing

| Catrice a răspuns (pentru Legion7X):

Bravo,ești un exemplu pentru ăștialalti de găsesc în 0, 0002s răspuns pe google dar prefera sa petreacă 30s sa întrebehee hee

Răspuns utilizator avertizat