| Darkul118 a întrebat:

A mai primit careva SMS de la numarul 1832 cu mesajul "V-ati luat angajamentul ca pana astazi sa achitati debitul restant sunati pentru confirmarea platii la 0217947779". Habar nu am despre ce este vorba. Am cartela noua pe Vodafone de aproape o luna si m-am trezit astazi cu acest sms.

2 răspunsuri:
| FataTimida a răspuns:

Ai doua variante : ori sa mergi la cei de la Vodafone sa vezi ce s-a intamplat, sau pur si simplu poti sa ignori acel mesaj, ca poate pana la urma este o "gluma" si duce cineva lipsa de bani. happy

| Mahna a răspuns:

Si eu am primit mesaje de la 1832. Le primesc de cateva zile incontinuu dar am decis sa le ignor... Am o cartela de telekom.