| anonim_4396 a întrebat:

Acum 2 zile mi-am loat un telefon Samsung galaxy duos s 2 si am descarcat 2 jocuri de pe android unu cu 1, 59GB si inca unu cu 229MG si m-i-a aparut in stanga sus un disc! Puteti sa-mi spuneti ce inseamna acel disc si cum pot scapa de el? Va rog Frumos Multumesc

3 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Nu înţeleg despre ce vorbeşti, ce disc? fiecare joc conţine nişte reclame sau câteodată îţi dă nişte notificări, apeşi cu degetul pe bara de sus unde ai ceasul, bateria etc. în jos, vezi mesajul dacă vrei apeşi pe el sau îl elimini.

| anonim_4396 explică (pentru Evolution):

Scz am gresit eu imi apare un disc cu semnul exclamari in stanga sus si imi zice ca unele functi de sistem nu functioneaza ce inseamna asta si cum pot sa-l fac?

| Evolution a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu înţeleg... fă un print screen.