| Iuliana186 a întrebat:

Acum 6 luni mi-am cumparat in telefon Utok 401D. Primele luni a fost totul ok,insa apoi unele aplicatii au inceput sa functioneze greu, altele chiar sa se inchida. De ce se intampla asta si ce as putea face ca sa fie din nou totul bine?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Eu am un Allview de aproape 2 ani si merge ca in prima zi! Cine va pune sa instalati prostii de aplicatii! Telefonul e telefon si atat, nu jucarie!

| S3c0ndSh0t a răspuns:

Cel mai bine resetezi configuratiile. Sunt de slaba calitate telefoanele de la utok

| n1445 a răspuns:

Pentru ca e o firma de toata jena... la fel ca toate celelalte care au aparut acum. Si eu am avut un Prestigio si am patit ca tine, i-am dat resetare la setarile in fabrica si a mers mai bine... o luna.