| KoaLaBoY a întrebat:

Acum ca parintii mei au hotarat sa-mi cumpere un smartphone nou, am de ales-Samsung Galaxy Mini 2; Orange Nivo; Nokia Lumia 520.
Din cate am vazut Nokia Lumia 520 are cele mai bune caracteristici,dar nu stiu cum e Windows Phone ca sistem de operare,Android-ul mi-a facut o impresie buna, pentru ca am o tableta Serioux si sunt multumit de el!
Deci, daca aveti exp. cu aceste 3 telefoane, pe care mi-l recomandati?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand Samsung Galaxy Mini 2. Sa nu faci greseala sa iti iei Nokia! Windows e varza si Nokia nu sunt buni decat la telefoane de pe care poti doar sa suni.

| veronica a răspuns:

Nu-ti lua Nokia nu e pe android si orice prog sau joc trebuie sa le platesti daca vrei sa le ai in tel, cauta ceva pe android care are de toate gratis

| perladunarii a răspuns:

Salut, iti recomand cu toata increderea Nokia Lumia 520, e un telefon foarte bun, cat despre windows poate la inceput o sa ti se para ciudat, dar de indata ce te vei invata cu el vei realiza ca foarte misto facut!
http://bit.ly/1hpaLlj

| GrumpyGirl a răspuns:

Orice ar fi sa nu-ti iei Orange nivo. e f prost si se descarca f repede. l-a avut un coleg si la dat inapoi dupa 1 sapt

| asdfbc a răspuns:

Orange Nivo, mi se pare foarte bun, nu am probleme cu el big grin
Sper sa te ajute raspunsul! happy