| anonim_4396 a întrebat:

Acum cateva zile mi-am spart display-ul la un telefon Huawei, stie cineva daca mai pot recupera datele de pe telefonul respectiv?

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poti sa le recuperezi, daca doar display-ul a fost afectat. Acesta se poate schimba la un service happy

| AureliusTPU a răspuns:

Pti sa il duci la service sa iti puna un display

| AureliusTPU a răspuns:

Poti sa le recuperezi ca nu are nici o treaba display-ul cu placa de baza. Daca vrei sa il faci acasa iti trebuie display si uneltele necesare dar daca cel mai bine este sa il duci la un GSM si sa iti puna display.