| devil2279 a întrebat:

Acum ceva timp in septembrie au venit cei de la romtelecom(de la care am net si telefon fix) au venit cu un telefon mobil care zice ca e gratis si il dau pentru a reinnoii contractul, ei zic ca e o oferta ceva de genu sa iii cred? Spun ca telefonul se incarca automat odata cu interenetul si intra la abonamentul internetului adica 100 ron. Telefonului i se poate schimba cartela. asa au spus.A mai facut la cineva asa sau numai la mine? Spuneti-mi parerile voastre va rog.

2 răspunsuri:
| Veromon a răspuns:

Mamma mia, nu mai stiu pe nimeni sa plateasca 100 lei pe abonament la romtelecom... ma asteptam ca la romtelecom cel mai scump abonament sa nu depaseasca 30 de lei. Parerea mea este ca meriti cu siguranta un telefon frumos! Noi, oameni de rand, avem pachet rds la 50 de lei care e de 10 ori mai bun decat orice abrambureala romtelecom.

Răspuns utilizator avertizat