| anonim_4396 a întrebat:

Salut acum citeva saptamini mi-am procurat telefon nou: "Samsung GT-S5660 Galaxy Gio ".....prima oara l-am descarcat complet apoi la incarcat complet si asa de citeva ori. Acum nu stiu de ce il inkarc complet seara si cand ma trezesc dimineata, telefonul pe jumatate e descarat....Toate programele sunt inchise, dar ns de ce se descarca!

5 răspunsuri:
| Your5angel a răspuns:

Buna! Eu una stiu de la mai multi experti ca ar fi bine sa il incarci indata dupa ce il aprinzi... Uite, atunci cand am primit si eu Samsung GT-S5660 Galaxy Gio l-am incarcat mai intai o noapte si uite, nu am probleme cu descarcatul. Uneori el poate tine chiar si vreo 6 zile, chiar daca il folosesc!

| anonim_4396 explică (pentru Your5angel):

Eu l-am incarcat aseara chiar complet si dimineata deja era jumatate de baterie
. toate programele sunt inchise, dar totusi se descarca

| mathew2002 a răspuns:

Problema este ca:
1.Bateria este stricata de la fabrica
2.Bateria nu este corezpunzatoare telefonului si este prea mica
3. Poate ai avut toate programele deschise

| anonim_4396 explică (pentru mathew2002):

Bateria este a lui..toate programese sunt inchise, dar se descarca

| mathew2002 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai am instructiunile:ia ciocanu si dai pana se incarca