| Anonymous16 a întrebat:

Acum o luna mi-am achiziționat un telefon Samsung galaxy s5 și am băgat cartela frog în el. Nu am avut nicio problema cu netul pana acum 3 zile când dintr-o data nu mai mi-a mers 3g-ul, mai exact sus acolo nu mai apare H sau H+ Cum apărea înainte ci acum numai E. Am băgat cartela în alt telefon iar acolo mergea conectivitatea 3G. Am și resetat telefonul și degeaba. Ceva sfaturi? Mulțumesc anticipat

1 răspuns:
| JustIC a răspuns:

Cel mai bine mergi la un service. Te costa ce e drept dar iti rezolva problema.