| Xander112 a întrebat:

Acum o luna mi-am instalat TWRP si mi-am root-at telefonul cu magisk (J7 2017 SM-730F). Mai tarziu mi-am instalat un rom custom (Prometheus OneUI). Acum vreau sa revin la androidul stock si sa blochez bootloaderul. Am instalat firmware-ul stock, merge perfect, dar bootloaderul e inca deblocat. Cum il blochez la loc? Dau funda; orice.

3 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Stai, de ce ai vrea sa te mai intorci inapoi?

| Salontanul a răspuns (pentru Bogdan70001):

Sa se intoarca inainte nu se poate.

| panther2007 a răspuns:

Salut! Din păcate pentru tine nu cred că mai poți sa blochezi bootloaderul și asta din cauza la Samsung Knox