| tzetze2582 a întrebat:

Acum vreo 2 luni am cumparat de pe Emag un telefon Allview H2 Qubo si acum am o problema la el, daca conectaez cablul USB un unitate nu imi apare sa ii pornesc functia memorie USB si doar se incarca si atat. Ma gandeam sa il trimit in service da nu prea vreau sa stau 2-3 saptamani fara telefon. Stiti cumva ce ar putea avea?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

La inceput facea la fel? Daca nu inseamna ca problema a aparut recent si trebuie reparat, cine stie ce are dar problemele vin de la mobil o eroare interna.

1 răspuns:
| tzetze2582 explică:

Cred ca problema este ca eu am incercat sa incarc telefonul cu alt incarcator si mi-a aparut pe ecran "Tensiune depasita".