| Trixy65 a întrebat:

Acuma o saptamana mi-am cumparat un Samsung Galaxy S III mini. Ieri mi-am cumparat un Samsung Galaxy Core. Credeti ca e mai bun ca si S III mini?

Răspuns Câştigător
| Rozaliul a răspuns:

Salut! Eu am avut Core dar nu mi-a placut si l-am dat sorei mele.Si acum am un S III mini si mi se pare bestial telefonul, nici prea mare nici prea mic, camera din spate e suficient de buna (5 mpx), memorie interna destula (8gb are al meu), singurul minus e camera frontala care e VGA, dar la lumina ies poze chiar bunewinking. Pentru mine telefonul mai bun e S III mini.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S3 Mini, deoarece este PUŢIN mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......1_2335.php

Toate cele bune.

| LTAA a răspuns:

Ai asa bani sa iti iei telefoane la intamplare si sa zici care-i mai bun?
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5033&idPhone2=5419
Mai bine de banii amandurora cumulat iti iei S3 Neo, mult mai bun decat astea doua la un loc.

| Trixy65 explică (pentru LTAA):

Ambele le-am luat cu 50 de euro (bucata). Si tata tot insista pe el...