| DavidAndrei1243 a întrebat:

Salut ajutati-ma si pe mine sa aleg dinstre Samsung galaxy S2 plus si Allview p5 qmax si Allview p5 quad. care este mai bun la jocuri si este mai accesibil?

Răspuns Câştigător
| KinekT a răspuns:

All-viewurile au o rezolutia a ecranului mai mare
qmax si quad au 1.2 quad core a7
procesorul s2-ului e 1.2 dual core
chiar daca chipsetul ar fi mai bun 2 nuclee in plus ...se simte diferenta
as merge pe quad din cauza procesorului si camerei

| DavidAndrei1243 explică (pentru KinekT):

Adica sa aleg quad?

| KinekT a răspuns (pentru DavidAndrei1243):

Da pentru ca are o camera care filmeaza la 1080p nu 720p

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Samsung fara doar si poate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung galaxy S2 plus. Oricat s-ar ridica Allview, Samsung e Samsung.

| sufletsel a răspuns:

Eu mi am luat acum 3 saptamani s2 plus cu 1000 lei si mi se pare foarte bun

| Anonymous00 a răspuns:

Eu votez cu Allview ca are procesorul mai mare ecranul mai mare si e cu totul mai bun daca ar fi sa alegi Samsung galaxy s3 atunci ar trebui sa alegi samsungul dar acum votul meu este pentru Allview. Funda?