| DIGIT4L a întrebat:

Salut.Ajutati-ma si pe mine sa iau o decizie :Ce sa aleg un Lg g2 (16 Gb) sau Samsung galaxy S4(16 Gb)? ..Eu as prefera Lg'ul.dar poate ma sfatuiti voi are este mai bun. happy
Funda pentrucel mai bun raspuns!winking

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege LG G2, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......xyjzz2.php

Toate cele bune.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alege Lg G2, este un pic mai bun dar are si un design mai elegant decat designul ala aiurit de la Samsung.

| DIGIT4L explică (pentru anonim_4396):

Pai cam la asta ma gandeam si eu happy, singurul - al lui Lg fata de S4 este ca nu are card, dar cred ca la 10, 3 Gb cu care vine, e de ajuns, aa, da si ca nu are bateria detasabila.da am citit pe site-uri ca bateria e f buna, si o poti inlocui la un Service happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru DIGIT4L):

Bineinteles, bateria se poate inlocui la un service, oricum pe viitor cred ca toate telefoanele vor avea baterie nedetasabila. Memoria e suficienta, pentru cateva aplicatii care le instalezi si cateva filmulete sau muzica, iti va fi de ajuns.