| anonim_4396 a întrebat:

Allview P5 Quad sau Samsung Galaxy Trend Plus ( S7580 )? Din specificații mi se pare mai bun P5 Quad. Voi ce spuneți, merită cumpărat sau nu? Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| KinekT a răspuns:

Nu ma impresioneaza cu nimica trend plus.
Iti recomand sa te duci pe p5 quad.
Are 4 nuclee.
Isi merita fiecare banut.Alview face telefoane foarte bune la un pret destul de mic.

| dantomescu78 a răspuns:

Salut,

Si eu tot p5 quad iti recomand dar te sfatuiesc sa arunci mai intai o privire si aici: http://bit.ly/1d6Fa62 peste parerile celor care l-au mai cumparat.

| hasisul a răspuns:

Eu iti recomand p5 quad, il am si eu de 2 luni si nu mi facut probleme, ba chiar ma uimit, e foarte bun pe langa Samsung Galaxy Trend Plus, uitate si la caracteristici sa vezi ca depaseste cu mult p5-uwinking