| Nicu_Nicu_1998 a întrebat:

Allview Viper S sau Allview x2 Soul?
Vreau sa imi iau un telefon si nu stiu pe care dintre cele 2 telefone de mai sus.Dau funda.
Ms anticipat happy

Răspuns Câştigător
| viotedy a răspuns:

Viper s, are bateria mai mare si e si dual sim.

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Allview V1 Viper S - vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6193&idPhone2=6379

Toate cele bune.

| LaLaura a răspuns:

Buna. Eu de la bun inceput am vrut Allview x2 soul ( am avut ocazia de a pune mana pe el, m-am jucat la el si mi-a placut enorm), dar din cauza ca era mai scump, am cumparat Allview x1 soul. La x2 soul mi-a placut foarte mult ca e foarte subtire si foarte usor ( mult mai subtire decat x1 soul, de fapt e cel mai subtire telefin din lume). Deci parerea mea e x2 soul ( am vazut acum ca pe eMAG e 13 mil, cat am dar eu asta vara pe x1 soul, trebuia sa mai astept si eu), acum e alegerea ta. O zi buna.

| Bybanu a răspuns:

Allview x2 Soul - superb

| Dzeko7 a răspuns:

Allview X2 Soul desi nu e mare diferenta intre ele.