| Iulian0000 a întrebat:

Am 15 euro pe o cartela (Orange), exista vreo modalitate sa ii scot? Stiu ca nu merg mutati pe cardul de credit dar este vreun joc ceva sa donez cei 15 euro si sa ii pun pe card?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Creditul nu poate fi transformat in bani. Il poti folosi ca atare sau poti transfera din contul tau oricarui alt utilizator PrePay. Exista si numere speciale, ale unor fundatii, carora le poti dona creditul tau, daca doresti.
O zi buna,
Orange Helpers

1 răspuns:
| Valentin_Popescu_1992 a răspuns:

Din cate stiu eu nu dar poti sa ii transferi contra cost