| marelepreiu7777 a întrebat:

Salut, am 18 ani, sunt in Germani de o luna la munca si as vrea sa-mi iau un telefon la abonament de la o2, stiti daca se poate si cat m-ar costa? Mentionez ca vreau sa stau pe perioda lunga in Germania

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Abonamentele se iau pe contract de munca. daca esti angajat legal, mergi la orice centru de telefonie si ti se face contarct si abonamnet fara probleme.
Daca lucrezi la negru, nu poti lua abonamnet telefonic, fiindca nu ai cum dovedii legal, ca ai venituri lunare.

2 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Cam 10 euro

| danbnz a răspuns:

De ce nu intrebi un operator de telefonie mobila din "Germani"?