| Adrian_Vintileanu_1988 a întrebat:

am 2 probleme...:detin un allwiew p5 si am 2 probleme la el:
1)nu pot seta un ton de apel la mesaje...(adica doar vibreaza si se aprinde ecranul...atat).
2)cand setez la camera "flash on" nu mi se aprinde...de ce?
Multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Du-te cu el la garantie, du-te cu el acolo de unde l-ai cumparat si spune-le de probleme.Succes!

| Adrian_Vintileanu_1988 explică (pentru daassh):

Pai dupa alte pareri de pe net am inteles ca trebuie sa faci nu stiu ce update de la ei de pe site dar nu gasesc nimik...nu stiu ce sa fac...il duc la ei si mi-l trimite la garantie raman fara el si acum de sarbatoricrying(

| daassh a răspuns (pentru Adrian_Vintileanu_1988):

Eu iti inteleg problema, daca nu mai astepata, nu e nici o problema, daca nu stii sa-ti facu update-ul sau nu te risti, il poti duce la garantie ca ti-l fac ei, dar nu e obligatoriu sa-l duci acum, poti sa-l duci dupa sarbatori.Succes!

| Adrian_Vintileanu_1988 explică (pentru daassh):

Am gasit un update pentru el dar stii cum e mi-e frica sa il fac stiu pasii am citit cum se face, dar na mi-e frica sa nu-i fac ceva si dupa aceea nici cei de la garantie sa nu mi-l mai primeasca.iti multumesc daassh pentru indrumare o sa astept dupa sarbatori si-l duc dupa aia ca sasa cam pe atunci imi vine iphon-ul 5 castigat recent la promotia kent.happy multumesc inca o data si SARBATORI FERICITE! daassh.

| daassh a răspuns (pentru Adrian_Vintileanu_1988):

Nici o problema, am incercat pe cat posibil sa te indrum cat mai eficient, intr-adevar e destul de nasol cu update-ul ca poti sa "omori" softul siatunci telefonul e inutil ca nu mai poti face nimic cu el, cel mai bine, mai astepti si-l duci la garantie.Incaodata cu placere, Sarbatori Fericite asemenea!