| Gaming183 a întrebat:

Salut, am abonament la digi cu 13 lei pe luna si dupa ce se consuma 50 gb internetul nu merge aproape de loc, pana sa se consume mergea perfect dar acum de abia mai merge, exista vreo metoda fara sa platesc sa mai cresc viteza? Viteza download este in jur de 0.200-0,400 mbps.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Da, asa se limiteaza traficul.
Invata sa te gospodaresti cu traficul de internet, ca si cu banii!
Limiteata-ti traficul zilnic SUB 1.5Gb si problema va fi rezolvata!

| Frank51 a răspuns:

Mai ia-ți încă o cartelă și ai 100GB, eu așa am procedat.