| eusuntcipi a întrebat:

Am abonament la Orange la telefonie si as vrea pachetul Orange Love fibra+TV. Am vazut ca preturile sunt de la 8 euro, dar unii oameni zic ca nu e doar 8 euro lunar, ci 16-20. Este ok pachetul, il are cineva? Chiar mi se pare interesant. Si pe site-ul de la Orange zice ca poti sa iei un Smart TV gratuit la pachetul acesta.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Este marketing. Mergi la Orange si informeaza-te. Este mult mai sigur sa afli mai multe decat aici.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi de asta i ti place ca i ti dau ăia un smart tv după ceafă.