| johnww a întrebat:

Salut, am abonament la telekom de ceva timp, problema mea e ca nu pot suna pe nimeni si nimeni nu ma poate suna pe mine, efectiv cand incerc sa sun pe cineva nu se intampla nimic, nu ii suna telefonul deloc, iar daca el incearca sa ma sune pe mine e exact acelasi lucru, nu imi suna telefonul absolut deloc..Stie cineva ce poate sa fie?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ești sigur că ai conexiune la rețea? ești sigur că mai e activă cartela ta? ai sunat la relații cu clienții?

fără cele de mai sus, ce am putea zice...

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate fi si din cauza telefonului! Eu zic sa pui cartela in alt telefon si sa vezi cum merge! Nu stiu ce gasiti la Telekom! Mi-am luat si eu o cartela de la ei dar m-am saturat. Tot DIGI este mai bun (din cele ieftine).