| Annnonim12 a întrebat:

Am abonament la telekom si am 200MB, iar daca trimit mesaj la 1515 sa vad cat am consumat imi arata ca am folosit 400MB si momentan nu mai merge netul pe telefon... Oare voi avea ceva de platit in plus?

1 răspuns:
| Black13LoL a răspuns:

Cred ca ai facut cost suplimentar, nu stiu cum functioneaza dar pentru 200mb nu cred ca dai mult, poti sa-i suni sa intrebi. Eventual sa-ti marest abonamentul cu mai mult trafic de internet sa nu se mai intample.