| Nyuuuu a întrebat:

Am abonament la Vodafone si as dori sa stiu la cat trebuie sa sun sa stiu ce-mi ofera abonamentul deoarece am impresia ca nu am ceea ce scrie in contract.

Răspuns Câştigător
| Minimalistul a răspuns:

Atunci cel mai bine du-te la un magazin Vodafone. Numarul l-am luat de pe site-ul Vodafone.

3 răspunsuri:
| Minimalistul a răspuns:

*222 / 0372.02. 2222 Departamentul Relaţii Clienţi (apel gratuit din reţeaua Vodafone, apel cu tarif normal din alte reţele, apel taxabil din străinătate/roaming).

| Nyuuuu explică (pentru Minimalistul):

Am sunat la *222 si spune ca nu sunt disponibile informatile despre abonamentul meu

| Nyuuuu explică (pentru Minimalistul):

Imi spune ca nu sunt disponibile detalile abonamentului meu