| ozil a întrebat:

Am abonament la Vodafone si as vrea sa stiu daca se poate sa blochez un numar de telefon din cosmote, sa nu mai primesc apeluri si mesaje de la acel numar.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu conteaza ce abonament ai.Conteaza ce telefon ai. Poti intra in Setari apeluri.Dar nu stiu ce telefon ai ca sa iti spun mai multe.

| awspam a răspuns:

Ce *** de Vodafone ai we? poate din telefon se poate daca ai un telefon cat de cat din 2005 incoaci au majoritatea optiunea de ignore oricine ai chef, uitete bine la setari apeluri etc ca scrie acolo bine in el

| Edwuard_Matac_1997 a răspuns:

Nu... nu se poate