| GPA a întrebat:

Am abonament nelimitat la Digi.

De curiozitate, istoricul browser-ului se poate șterge din telefon, dar acele accesări rămân stocate și la serviciile de date mobile Digi? Se pot afla? (desfășurator etc...)

Răspuns Câştigător
| IoaNa1428Dmd a răspuns:

Nu se pot afla accesările. Daca vor cere desfășurătorul vor vedea cu cine ai vorbit prin mesaje si cu cine, si cu cine ai vorbit la telefon, la ce ora si cât. Atât happy

| IoaNa1428Dmd a răspuns (pentru IoaNa1428Dmd):

Scuza-ma, vor vedea cu cine ai vorbit la mesaje SI CE AI VORBIT PRIN MESAJE

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Stai linistit nu afla nimeni la ce pornaciuni te ai uitat

| IoaNa1428Dmd a răspuns:

Nu se pot afla accesările. Daca vor cere desfășurătorul vor vedea cu cine ai vorbit prin mesaje si ce ai scris in mesaje, si cu cine ai vorbit la telefon, la ce ora si cât. Atât happy