| klaus090909 a întrebat:

Am abonament nelimitat la digi si vreau sa sun in Austria tot pe un abonament de digi Romania. fac cost suplimentar? adica eu am minute internationale nelimitate pe toata europa

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Vezi raspunsul de la intrebarea urmatoare!

| klaus090909 explică (pentru Salontanul):

Multumesc pentru interesul de a ma ajuta. dar nu sunt lamurit destul. o sa trec la un punct digi. inca odata multumesc

| Salontanul a răspuns (pentru klaus090909):

Intra pe link-ul ce ti l-am dat eu si scrie numarul unde vrei sa suni, numarul tau si chapta ce ti-l da. Iti va spune daca te costa ceva sau nu. Multumesc pentru aprecieri.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat