| DelaAlaZ a întrebat:

Salut, am abonament telekom unde pachetul pe care l-am ales are 100mb/lunar si de o vreme am nelimitat dar nu știu de ce. Am consumat pana acum 20gb, credeți ca vor veni costuri cumva?
Pe contract este scris ca după ce vor fii consumați cei 100mb viteza va scădea semnificativ pana la 16kbps pe secundă si nu se va pune calculare la ei.
Așa cum se întâmpla pana acum.

Aștept răspunsuri
Dau funda!
Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| DrGoogle a răspuns:

Poate ai nelimitat la trafic si 100 mb download, nu iti merge cu o viteza mai mica?

| DelaAlaZ explică (pentru DrGoogle):

Lăsa, am descoperit. Mersi oricum

1 răspuns: