| Vasilache_Liviu_1995 a întrebat:

Salut,Am achizitionat acum cateva zile un telefon (Telefon mobil Bluboo Maya, Dual SIM, 5.5-inch HD, Quad-Core, 2GB RAM, 16GB, 13MP, 3000mAh, Android 6.0, Gold) si am urmatoarea problema:
Am o problema cu datele mobile, am incarcat cartela acum o zi si cand aprind datele nu merg si am incercat toate metodele de pe internet pe care le-am vazut dar fara nici un rezultat, cartela este de la Vodafone, am sunat la *777 si am dat sa imi trimita setarile pentru internet dar doamna de la telefon spunea ca nu stiu ce serviciu nu este compatibil cu dispozitivul. ma puteti ajuta?
Tin sa amintesc ca am bagat cartela in alt telefon si mergeau datele mobile.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| k4z a răspuns:

Intri la setari, retele mobile si adaugi un nou punct de acces cu apn-ul : live.vodafone.ro. Celelalte campuri raman neschimbate.

| Vasilache_Liviu_1995 explică:

Dau funda!