| BitzaYlg a întrebat:

Am achizitionat astazi un calbu usb pentru iphone 2(telefonul meu este iphone 2) si cand il bag in pc nu se intampla nimic! Cand il bag la incarcat in prinza incarca.Ce sa fac sa mearga si in usb? !

Răspuns Câştigător
| mnthseby a răspuns:

Schimbă cablu îți zic eu e doar de încărcare, așa am cumpărat și eu unul cică cablu de date tot și el era de încărcat nu avea toate firele legate ci decât cele de tensiune.

| BitzaYlg explică (pentru mnthseby):

Mda cred eu la fost cablu de s-a rupt avea 3 picioare in lateral si 1 in jumate..asta de l-am cumparat are 3 in lateral si 2 in jumate

7 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Nu e cablu de date e cablu de încărcare, cumpără altul și întreabă înainte să cumperi!

| BitzaYlg explică (pentru Azµre):

Da dar cand il sting si bag cablu in el imi apare maru... dupa nu mai arata nimic e normal.

| Seby90 a răspuns:

Instaleaza itunes

| BitzaYlg explică (pentru Seby90):

Am itunes da nu imi citeste usb cand il bag! da cand il bag la incarcat merge

| Seby90 a răspuns (pentru BitzaYlg):

Stinge pcul scoate-l din priza si lasa-l asa vreo 5 minute, incearca dupa

| mnthseby a răspuns:

Vezi mufa de la pc