| LaMLaMlaMa a întrebat:

Am achizitionat in februarie un iPhone 4S.Visez la el de anul trecut.Acum 3 ani mi-am achizitionat un iPhone 3GS.De curand,acesta mi s-a stricat, dand o a doua actualizare la software.Pur si simplu se aprinde si se stinge pana se epuizeaza bateria.La iPhone 4S am dat actualizare la iOS 6.0.1 si a aparut 6.1.2. Acum mi-e cam frica sa dau actualizare, deoarece nu vreau sa se strice.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| FilmePeAles2013 a răspuns:

Ori il lasi asa ori te duci sa faci actualizarea la un reprezentant autorizat

1 răspuns:
| elisa820 a răspuns:

Ar trebuit sa mergi din prima la un specialist de telefoane.